Co a k čemu jsou posuvné hliníkové systémy?

Příroda je krásná, proměnlivá a plná inspirace. Sledovat zblízka střídání ročních období, rozmanitost rostlin i zvířat je nekonečná zábava. Tak proč se omezovat na pobyt mezi čtyřmi stěnami?

Navrhneme, vyrobíme a postavíme vám zimní zahradu na míru. Zasklíme balkon, terasu, verandu nebo altán, zbudujeme pergolu či zastřešení. Nebojíme se ani veřejných realizací v restauracích, hotelích a dalších budovách. Veškeré realizace provádíme pomocí několika vlastních řad PHS systémů, profesionálním týmem s inovativním a originálním provedením.

Více o PHS systémech

Co všechno pro Vás navrhneme, vyrobíme a zrealizujeme?

Zimní zahrady, zasklení teras a pergol

Pokud žijete v rodinném domě, pravděpodobně máte zahradu a k domu připojenou terasu nebo pergolu. Jejím zasklením vytvoříme unikátní odpočinkové místo, které lze pohodlně využívat celoročně.

Zasklívání terasových balkonů, lodžií a pavlačí

Balkon je přidaná hodnota každého bytu, při nepříznivém počasí se ale stává poněkud nevyužitelným. Jeho zasklení vytvoří celoroční prostor pro trávení volného času, které je esteticky na úrovni.

Zasklení altánů

I malé zahradní stavby, jako jsou různé altány apod., dostanou nový kabát, když se navléknou do našeho PHS systému.

Zasklení verand a zádveří

Pro plynulý přechod z tepla do zimy a naopak můžete uvažovat o zasklení verandy nebo zádveří. Nový prostor je možné využít i jako úložný pro věci, které se dovnitř již nevejdou nebo příliš nehodí.

Exkluzivní zasklívání restaurací a bazénů

Citlivé oddělení prostoru pro hosty od vnějšího prostředí prodlouží otevírací dobu a navýší kapacitu. Bazén je možné využívat celý rok. Vše samozřejmě provádíme s citem k původní architektuře objektů.

Bezrámové posuvné systémy

Pokud nejste příznivci viditelných rámů, zbystřete. Naše unikátní bezrámové systémy jsou na nejvyšší úrovni co se designu i funkčnosti týče. Výhled do přírody je pak ještě výjimečnější.

Pergoly, přístřešky a zastřešení

Každá hliníková konstrukce nové pergoly, přístřešku či zastřešení je tvořena na míru, takže je jedinečná. Jako střešní krytinu využíváme osvědčený Makrolon (polykarbonát) nebo bezpečnostní sklo.

Posuvné stěny, příčky a paravany

Některé prostory je lepší rozdělit. Realizujeme designové příčky a paravany v exteriéru, ale také v "open space" kancelářích, veřejných interiérech i v obytných prostorách domů i bytů.

Stínění PHS Plus

Když architektura nebo jiný důvod nedovolí průchod naším reflexním sklům nebo Multi UV polykarbonátovým deskám Makrolon Bronz nastupuje stínění zimních zahrad, které dokážeme citlivě zakomponovat do celkového provedení.