Máme za sebou spoustu úspěšných realizací

Za dobu naší existence jsme zasklili, zastínili a postavili nespočet zahrad, teras, balkonů a dalších
projektů. Na přání poskytneme kontakt na klienty pro ověření spokojenosti.

Zimní zahrady, zasklení teras a pergol

Způsob zaskleni teras, pergol nebo samotné zimní zahrady můžeme vnímat různě, většinou jsou to relaxačně odpočinkové místa, kde se scházíte s rodinou nebo přáteli. A právě proto je tady naše společnost, která vám díky svým dlouholetým poznatkům a zkušenostem umí tento pocit mnohonásobně znásobit a tím se vaše pohodlí stane ještě větším zážitkem než byl doteď.

Zasklívání terasových balkonů, lodžií a pavlačí

Balkón je přidaná hodnota každého domu nebo bytu. Při nepříznivém počasí se ale stává poněkud nevyužitelným. Určitě Vás někdy napadlo, že by se dal využit o něco více než doposud. Zvlášť, když máte další terasu, kterou chcete mít otevřenou. Do nových staveb dokážeme zakomponovat tento systém velmi citlivě a esteticky, aby plnil úlohu, jako součást domu.

Zasklení altánů

I malé zahradní stavby, jako jsou různé altány apod., dostanou nový kabát, když se navléknou do našeho PHS systému.

Zasklení verand a zádveří

Chtěli byste plynulý přechod z tepla do zimy a obráceně? Právě na to slouží naše systémy, které však nemusí byt nutně hermeticky uzavřené ale klidně postačí i jako zábrana před nepřízni počasí. Nový prostor je možné využít i jako úložný prostor a lze ho uzamknout.

Exkluzivní zasklívání restaurací a bazénů

Citlivé oddělení prostoru pro hosty od vnějšího prostředí prodlouží otevírací dobu a navýší kapacitu. Bazén je možné využívat celý rok. Vše samozřejmě provádíme s citem k původní architektuře objektů.

Bezrámové posuvné systémy

Pokud nejste příznivci viditelných rámů, zbystřete. Naše unikátní bezrámové posuvné systémy jsou na nejvyšší úrovni co se designu i funkčnosti týče. Výhled do přírody v zahradě je pak ještě výjimečnější.

Pergoly, přístřešky a zastřešení

Každá námi vyhotovená hliníková konstrukce pergoly, přístřešku či zastřešení je tvořena na míru. Při realizaci počítáme s případným zasklením PHS v budoucnosti, a tak konstrukci umíme naprojektovat i následně vyhotovit.

Posuvné stěny, příčky a paravany

Některé prostory je lepší rozdělit. Realizujeme designové příčky a paravany v exteriéru, ale také v "open space" kancelářích, veřejných interiérech i v obytných prostorách domů i bytů.

Stínění PHS Plus

Když architektura nebo jiný důvod nedovolí průchod naším reflexním sklům nebo Multi UV polykarbonátovým deskám Makrolon Bronz nastupuje stínění zimních zahrad, které dokážeme citlivě zakomponovat do celkového provedení.