Jak probíhá spolupráce s PHS?

Každá realizace je proces. Díky naším zkušenostem se snažíme udělat jej příjemným a srozumitelným
pro obě zúčastněné strany.

Přijmeme poptávku

Vše začíná poptávkou, kontaktem ze strany zákazníka. Díky množství uskutečněných projektů a kladných referencí můžeme směle říci, že o zajímavé poptávky není nouze. Za to jsme samozřejmě upřímně rádi.

Navštívíme vás

Osobní kontakt jsme vždy stavěli nad elektronickou komunikaci. Přijet na místo určení, prohlédnout si stavbu a její okolí, zdokumentovat jej a probrat se zákazníkem všechny potřeby je tím nejlepším začátkem spolupráce.

Poradíme s výběrem

Po vyslechnutí požadavků a představ doporučíme ideální variantu, případně nabídneme několik alternativ. V případě větších realizací tvoříme překrásné vizualizace pro lepší představu konečného výsledku.

Pečlivě zaměříme

Nejdůležitější část celého procesu, na kterou klademe skutečně velký důraz. Jednodušší realizace zvládne zaměřit náš terénní zástupce, ke složitějším stavbám vysíláme speciálně proškoleného technika.

Vyrobíme díly

Vše vyrábíme zakázkově přesně podle dat ze zaměření. Řežeme, svařujeme, vrtáme, šroubujeme, lepíme. Lakujeme a vypalujeme práškové barvy dle vzorníku RAL. Nakonec vše kontrolně sestavíme, rozložíme a expedujeme k montáži.

Montujeme

Při montáži postupujeme podle typu konstrukce, následně pokračujeme posuvným hliníkovým systémem. Klademe velký důraz na začištění a všechny ostatní detaily realizace. Ty tvoří výsledný celek, takže se vyplatí věnovat jim speciální pozornost.

Odevzdáme k užívání

Jakmile dokončíme montáž, proškolíme zákazníka v užívání a údržbě konkrétní realizace a odpovíme na všechny doplňující otázky. Naprostá spokojenost a informovanost uživatele je pro nás nejdůležitější věcí. Jsme samozřejmě k dispozici i nadále.

Mám zájem o kalkulaci na míru